IMG
Drobečková navigace

O firmě > O nás

O NÁS

Vítejte na stránkách INSTAL systém Praha s.r.o., rodinné společnosti, která se zrodila z lásky k řemeslu a dnes se může pochlubit realizací mnoha velkých developerských projektů. Naše cesta začala před dvěma generacemi, kdy jsme se jako rodinná firma specializovali na vodoinstalatérství a topenářství. Vytrvalou prací, soustředěním na detail a nekompromisním důrazem na kvalitu jsme se vypracovali na spolehlivého dodavatele zdravotechniky a vytápění pro rozmanité projekty - od bytových a administrativních budov, přes skladovací a výrobní haly, až po budovy občanské vybavenosti jako jsou např. nemocnice

Naši ideální zákazníci jsou generální dodavatelé staveb, kteří oceňují naše mistry v oboru, kteří jsou schopni realizovat plynové kotelny a kotelny na obnovitelné zdroje energie, jako jsou tepelná čerpadla. Naši zákazníci jsou takoví, kteří očekávají vysokou kvalitu, spolehlivost a profesionální přístup.

Co nás odlišuje od konkurence? Je to kvalita naší práce, odbornost našeho týmu a schopnost přizpůsobit se unikátním potřebám každého projektu. Rozumíme, že každá stavba je jiná a vyžaduje individuální přístup. Díky našim zkušenostem a znalostem dokážeme navrhnout a realizovat řešení, které jsou přesně na míru potřebám našich zákazníků.

Vyberte si nás, protože nás pohání vášeň pro naše řemeslo. Protože jsme tým, který se nebojí výzev a který je připravený překonat očekávání našich zákazníků. Protože jsme firma, na kterou se můžete spolehnout. Jsme INSTAL systém Praha – důvěryhodný partner pro Vaše projekty.